مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید روغن هیدرولیک هراز کد VG68

آنچه در این مقاله می خوانید...

روغن هیدرولیک چه کاربرد هایی دارد؟فروش روغن هیدرولیک هراز کد VG68

روغن هیدرولیک هراز، نوعی از روغن های صنعتی است که برای سیستم فرمان هیدرولیک طراحی و ساخته شده است.

روغن هیدرولیک VG68 هراز با داشتن گرانروی مناسب و افزودنی های خاص، باعث حرکت بهتر و سریع سیستم فرمان و کاهش سایش و فرسایش قطعات این سیستم می شود. 

تعمیرگاه های خودرو، فروشگاه های لوازم یدکی، مراکز تعویض روغن و … از خریداران اصلی این محصول از کارخانه هستند.

بازار خرید روغن هیدرولیک هراز کد VG68

روغن هیدرولیک چه کاربرد هایی دارد؟

روغن هیدرولیک چه کاربرد هایی دارد؟ انسان همواره، در پی راحتی و آسایش بیشتر است؛ همین تقاضا، تولید کنندگان صنایع مختلف از جمله خودرو را وادار می کند تا این نیاز بشر را تامین کنند. 

فرمان های هیدرولیک، هم برای راحتی بیشتر و سهولت کار با خودرو ها ساخته شدند. فرمان های هیدرولیک با روغن کار می کنند. یعنی انتقال نیرو و انرژی در ان ها مانند ترمز، با استفاده از روغن است. 

دور زدن و پیچیدن خودرو با فرمان های هیدرولیک بسیار راحت تر از فرمان های ساده قدیمی است. هنگامی که فرمان چرخانده می شود، پمپ هیدرولیک ، روغن را با فشار به سیستم فرمان انتقال داده و موجب چرخش چرخ ها می شود.

روغن هیدرولیک علاوه بر انتقال نیرو، مانند سایر روغن های خودرو، وظیفه روان کنندگی، کاهش اصطکاک و سایش درگیر در سیستم فرمان را نیز انجام می دهند. 

روغن پایه و افزودنی های دیگر، مواد اصلی تشکیل دهنده روغن صنعتی هیدرولیک است. افزودنی ها، ویژگی های خاصی به روغن می دهند که در نحوه کار و کیفیت محصول نهایی بسیار موثر است. افزایش درجه اکسید شدن، ضد زنگ بودن، عدم کف کنندگی در حرارت بالا و … با استفاده از افزودنی ها ایجاد می شوند‌. سیستم فرمان خودرو بسیار حساس بوده 

روغن هیدرولیک، علاوه بر سیستم فرمان خودرو، در ماشین آلات معدنی، کشاورزی و راهسازی هم به کار می رود. 

فروش روغن هیدرولیک هراز کد VG68

فروش روغن هیدرولیک هراز کد VG68 قیمت خرید روغن هیدرولیک، بستگی به میزان گرانروی آن، کارایی و کیفیت، نوع روغن پایه و افزودنی ها دارد. روغن هیدرولیک باید در هر شرایط دمایی، دارای گرانروی مناسب باشد؛ روغن شل و یا سفت فشار زیادی به پمپ وارد می کند. همچنین روغن شل، دچار ریزش می شود و قطعات هم دچار سایش و آسیب می شوند. 

نوع روغن پایه و میزان خلوص آن هن می تواند تعیین کننده کیفیت و قیمت این محصول باشد. روغن هیدرولیک مرغوب باعث کاهش مصرف سوخت و کاهش آلودگی هوا نیز می شود. 

روغن هیدرولیک VG68 هراز با داشتن بهترین ترکیبات روغن پایه و افزودنی های خاص، با گرانروی مناسب در حجم ۱ لیتری بسته بندی شده و در فروشگاه های لوازم خودرو به فروش می رسد. 

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید