مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کنندگان روغن ترمز خودرو در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

نقش روغن ترمز در خودروعرضه برندهای معتبر روغن ترمز خودرو

روغن ترمز خودرو یکی از تولیدات و محصولات جانبی نفتی می باشد و نوعی روان کننده است که بین قطعات ماشین کمک می کند تا اصطکاک ایجاد نشود و قطعات آسیب نبینند.

انواع روغن ترمز در بازار وجود دارد که محصول تولید کنندگان داخلی است و نشان استاندارد ایران را به شرکت هایی اهدا کرده اند که موازین توصیه شده و استاندارد مورد نظر این شرکت را در تولیدات خود در نظر گرفته اند.

روغن ترمزها بر دو پایه هستند، گلیکول و سیلیکون.

روغن ترمز سیلیکون در ماشین ها و کامیون های قدیمی تر که ترمز ای بی اس ندارند استفاده می شود با کمک روغن ترمز است که ترمز عمل می کند وگرنه ماشین حتی با گرفتن ترمز نمی تواند بایستد.

تولید کنندگان روغن ترمز خودرو در کشور

نقش روغن ترمز در خودرو

نقش روغن ترمز در خودرو

چون روغن ترمز خاصیت روان کنندگی، خورنده و ضد اصطکاک دارد می تواند بین قطعات ماشین مثل گیربکس، کلاچ، دنده و صفحه ترمز استفاده شود. با بکار بردن این مایع روان بین قطعات احتمال ساییدگی و خورده شدن قطعات از بین می رود و عمر قژعات افزایش میابد به همین دلیل است که باید وجود روغن ترمز مرتب چک شود و نقش روغن ترمز که حیاتی و مهم است، اینجا مشخص می شود.

برای چک کردن روغن ترمز نیازی نیست که آنرا عوض کنیم. اگر با چک کردن دیدیم که مقدار آن کم شده یا رنگ آن تیره شده است می توانیم به آن روغن ترمز اضافه کنیم.

باید فرمول روغن ترمز هایی که در یک ماشین می ریزیم یکی باشد مثلا نمی توانیم روغن ترمز سیلیکوتی را به ماشینی بریزیم که روغن موتور گلیکولی دارد چون ماشین سیلیکونی ترمز ای بی اس دارد و دومی نه و حتی اگر مقداری روغن ترمز در مخزن مانده باشد و روغن ترمز را تعویض کنیم اختلاف فرمول شیمیایی دو روغن باعث ایجاد مشکل و خراب قطعات ماشین می شود.

اگر روغن ترمز نباشد ماشین نمی تواند به درستی و به سرعت ترمز بگیرد.

عرضه برندهای معتبر روغن ترمز خودرو

عرضه برندهای معتبر روغن ترمز خودرو

شرکت هایی که برندهای معتبر روغن خودرو را تولید می کنند به رضایت مشتری و کیفیت کالا بیشتر از سود خود اهمیت می دهند.

هر قدر نقطه جوش و یا دوت روغن ترمز بیشتر باشد یعنی نقطه جوش آن بالاتر است و بهتر است یعنی روغن ترمز می تواند دمای بالاتری را تحمل کند و بهتر است و مشکلی برای قطعات خودرو پیش نمی آید.

با تماس و مشاوره با کارشناسان سایت می توانید بهترین برند روغن ترمزها را با قیمت فله و کم جویا شوید. ارسال به درب منزل یا محل مورد نظر در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید