مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت عرضه روغن ترمز خارجی در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

زمان مناسب تعویض روغن ترمز قیمت خرید روغن ترمز خارجی

روغن ترمز یکی از روغن های پرمصرف می باشد که مصرف این روغن برای رانندگان خودرو و موتورها مختلف ضروری است. روغن ترمز خارجی در برندهای مختلف از کشورهای همسایه وارد بازار خودروسازان می شود. عرضه روغن ترمز در بازار یک امر مهم و لازم در ترمز خودروها است که باعث می شود سیستم ترمز ماشین به خوبی عمل کند و عمر موتور خودرو نیز بیشتر شود. باید هر سال یک بار روغن ترمز ماشین را تعویض نمایید.

شرکت عرضه روغن ترمز خارجی در بازار

زمان مناسب تعویض روغن ترمز

زمان مناسب تعویض روغن ترمز

تعویض روغن ترمز، یکی از مسائل مهمی است که هر راننده اتومبیلی باید به آن توجه کند و در صورت نداشتن روغن ماشین ممکن است دچار مشکلات فراوان شود. زمان تعویض روغن ترمز معمولا هر سال یک با یا هر ۲ سال یک بار برای سالم نگه داشتن ترمز ماشین بهتر است. انواع این روغن به صورت وارداتی وارد کشور می شود که مصرف کننده گان بیشتری دارد. هر چند روغن ترمز های ایرانی از کیفیت بالایی برخوردار است. روغن ترمز طبق استاندارد با گروه DOT شماره گذاری می شوند. روغن ترمز DOT3 اورجینال برای خودرو سانتافه به کار می رود. این شماره ها هر چقدر زیادتر باشد نقطه جوش بالا می رود و رطوبت در موتور نیز بیشتر می شود. این محصولات در گروه مختلف از نظر نقطه جوش، هوای مرطوب و خشک متفاوت هستند. 

یک روغن ترمز استاندارد و با کیفیت چه ویژگی های دارد؟

  • در صورت کاهش دما منجمد نمی شود و باید سیال باقی بماند.
  • وقتی دما افزایش می یابد تبخیر شود یا جوش بیاید و مقاومت داشته باشد.
  • از خورده و خوردگی شدن بخش های مختلف ترمز جلوگیری کند.

لذا باید توجه نمایید، در استفاده از روغن اگر رنگ روغن ترمز قبلی شما آبی باشد باید در تعویض بعدی هم رنگ روغن آبی اضافه کنید و اگر نارنجی باشد باید روغن ترمز نارنجی به آن اضافه شود.  زیرا مواد تولید شده در آنها خیلی باهم متفاوت است.

قیمت خرید روغن ترمز خارجی

قیمت خرید روغن ترمز خارجی

 عرضه و پخش روغن های خارجی و ایرانی در برندها و مارک های گوناگون به بازار تهران و استان های دیگر ارائه می شود و نمایندگی های فروش هر استان آماده ارائه خدمات این محصولات با کیفیت و درجه یک به مصرف کنندگان نیز می باشند می توانید به صورت مستقیم بدون واسطه این محصولات را با قیمت مناسب خریداری نمایید و همچنین از طریق فروشگاه های مجازی معتبر با کیفیت خوب و قیمت مناسب تهیه نمایید. قیمت خرید روغن خارجی در ایران، نسبت به روغن های ایرانی گران می باشد. امروزه تولید روغن های ایرانی در برندهای معتبر نیز تولید و عرضه می شود.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید