مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه پمپ هیدرولیک خودرو در تبریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با سیستم هیدرولیک خودروبازار فروش سیستم هیدرولیک خودرو تبریز

هیدرولیک تبریز: تولید کننده انواع و اقسام پمپ های هیدرولیک سبک و سنگین. از محصولات این شرکت در تمامی ماشین آلات سنگین ( گریدر _ لودر _ جرثقیل _ لیفتراک _ بیل مکانیکی _ غلطک های آسفالت کاری و … ) استفاده می شود . 

 هیدرولیک: انجام کار توسط مایعات تحت فشار را هیدرولیک می گویند. 

عرضه پمپ هیدرولیک خودرو در تبریز

آشنایی با سیستم هیدرولیک خودرو

آشنایی با سیستم هیدرولیک خودرو

 سیستم هیدرولیک شامل  چهار وظیفه اساسی می باشد :  ١- انرژی مکانیکی را به بازوی  حرکتی تحت فشار بوسیله پمپ ۲- حرکت  روغن پمپ در لوله ها و شیلنگ ها تا نقاط مورد نظر ٣- جهت و جریان روغن به وسیله شیرها کنترل می شود ۴- عملکرد سیستم به وسیله (سیلندرها و موتورهای هیدرولیکی)

مجموعه ای از عوامل بالا سیستم هیدرولیکی می گویند. عملکرد درست پمپ هیدرولیک خودرو به کنترل درست و دقیق آن بستگی دارد. در سیستم هیدرولیک،  باید به خاصیت تراکم ناپذیری روغن توجه شود  و بعد به امکان چند برابر کردن نیروها،  قابلیت آنرا در انجام کارهای بزرگ، چند برابر نمود .

چسبناکی روغن هیدرولیک به میزان اصطکاک داخلی و روان شدن روغن در سیستم های هیدرولیکی بستگی دارد .

اجزاء تشکیل دهنده سیستم هیدرولیک: مخزن، جهت نگهداری روغن هیدرولیک.  پمپ، برای به راه انداختن روغن هیدرولیک در سیستم که به واسطه الکتروموتور یا حرکت دهنده دیگری به جریان می افتد. شیرها، برای کنترل فشار روغن هیدرولیک، جریان و جهت حرکت روغن هیدرولیک. انجام دهنده های کار (سیلندر برای حرکت خطی و موتور برای تولید حرکت دوار)، جهت مبدل انرژی روغن تحت فشار به نیروی مکانیکی تولیدی، در انوع کاربردها، سیستم های هیدرولیک از پیچیدگی های گوناگونی روبرو می شوند. 

دلایل بالا بودن چسبناکی روغن سیستم هیدرولیک خودرو : ۱- زیاد شدن استحکام  در برابر روان شدن روغن هیدرولیک ۲- قدرت زیاد توان، حاصل از کمی اصطکاک، که زیاد می باشد ٣- حرکت روغن در لوله ها و شیلنگ ها دچار افت می شود ۴- به خاطر ایجاد اصطکاک دما بالا می رود.

بازار فروش سیستم هیدرولیک خودرو تبریز

بازار فروش سیستم هیدرولیک خودرو تبریز

قیمت سیستم هیدرولیک خودرو تبریز : سیستم های هیدرولیک تبریز  به میزان کارایی آن قیمت های مختلفی دارند.

بازار فروش سیستم های هیدرولیک : برندها و محصولات متنوع، در تعیین  قیمت سیستم هیدرو لیک تاثیر دارند. قیمت مواد اولیه تاثیر فراوانی در قیمت سیستم های  هیدرولیک خودرو دارد.

سیستم هیدرولیک خودرو  را با قیمت های متفاوت به بازار ارائه می کنند که هر یک با توجه به کیفیت مواد مصرفی دارای قیمت های متفاوتی می باشند هر چه مواد مصرفی در این کالا، از درجه بالاتری استفاده شود قیمت این محصول به تناسب آن بالاتر رفته و همچنین کیفیت محصول نیز در این راستا افزایش پیدا می کند .

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید