مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه فروش روغن ترمز فله ایی در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

زمان مناسب تعویض روغن ترمز خرید روغن ترمز فله ایی با قیمت ارزان

روغن ترمز ها از ملزومات هر خودرو هستند که موجب تسهیل عملکرد ترمز های خودرو خواهند شد ،این روغن ها توسط شرکت های مختلف داخلی و خارجی در انواع مختلف تولید و عرضه می شوند . قیمت خرید روغن ترمز فله ایی و جزئی وابسته به کیفیت های مختلفی از آن در نمایندگی های فروش یا فروش گاه های اینترنتی متفاوت است .

فروشگاه فروش روغن ترمز فله ایی در بازار

زمان مناسب تعویض روغن ترمز

زمان مناسب تعویض روغن ترمز

روغن ترمز یکی از سیالات مهم خودرو می باشد که بی توجهی به زمان مناسب تعویض ان ممکن است آسیب های جبران ناپذیر و خطر آفرینی به همراه داشته باشد.

روغن ترمز ها انواع مختلفی دارند که بر اساس همین کیفیت به دسته های مختلفی تقسیم می شوند . از انواع روغن ترمز ، روغن ترمdot3, dot4 ,dot5 تولید و عرضه می شوند .

هرچه شماره دی او تی خودرو بالاتر برود نشان دهنده کیفیت بیشتر روغن ترمز ، تحمل حرارت و دمای جوش روغن ترمز است ‌. 

طبیعی است که بعد از گذشته یک الی سه سال از مصرف روغن های ترمز نیاز به تعویض آن ها باشد .از دلایل غیر قابل مصرف شدن روغن ترمز ها پس از این مدت جذب رطوبت توسط روغن ترمز است .

متخصصان در زمینه صنایع خودرو همواره توصیه می کنند که بعد از گذشت یک سال نهایتا دو سال روغن ترمز ها باید تعویضی شوند . در تعویض هم باید به نوع خودرو و عملکرد آن توجه کنیم .

همانطور که گفته شد از دلایل این امر هم این است که متخصصان معتقدند هستند که مایع ترمز داری مواد شیمیایی است که بعد از گذشت مدتی رطوبت به خود جذب می کند.

همین روغن ترمزی که رطوبت با آن ترکیب شده موجب ایجاد ترک ها و شکاف های ریزی در بدنه دستگاه ترمز می شود . این ترک ها نیز موجب ایجاد نشتی ها و وارد شدن هوا می شوند . معمولا این مشکل در مناطقی که آب و هوای مرطوبی دارند بیش تر مشاهده می شود.

نا گفته نماند که سیستم ترمز خودرو در چرخ های جلو به دلیل اصطکاک و حرکت بیش تر گرمای بیش تری نیز نسبت به چرخ های عقب  جذب خود خواهند کرد . دما و حرارت بالا نیاز به روغن ترمزی دارد که توانایی تحمل این درجه حرارت را داشته باشد . بنابراین بهتر است هر سال روغن ترمز تعویض شود تا توانایی تحمل این دما را داشته باشد .

خرید روغن ترمز فله ایی با قیمت ارزان

خرید روغن ترمز فله ایی با قیمت ارزان

خرید روغن فله ای بیشتر توسط تعمیر کاران و فروشنده های صاحب این محصول خریداری می شود ‌. بنابراین در خرید و فروش روغن فله ای خودرو با افراد کاردان و متخصص خریدار و فروشنده می باشند که ضمن توجه به قیمت مناسب کیفیت محصول نیز مد نظر آن ها است ‌.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید