مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش روغن ترمز زرد آلتیما با قیمت استثنایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات روغن ترمز زرد آلتیماقیمت خرید عمده روغن ترمز زرد آلتیما

ترمز شما یکی از مهمترین اجزای سازنده وسیله نقلیه شماست. هنگامی که روی پدال ترمز می زنید ، در واقع در حال فشار سیال از طریق سیستم هیدرولیکی هستید و به نوبه خود ترمزها را فعال می کنید. شاید جالب باشد بدانید که روغن ترمز نامرغوب سیستم ترمزتان، در هر بار حرکت شما با خودرو بقیه ترمزهای شما را تحت تاثیر قرار می دهد و به نوعی می تواند در ایجاد حادثه موثر باشد. روغن ترمز زرد آلتیما علاوه بر قیمت مناسب و فراوانی در بازار از سطح کیفیت مطلوبی برخوردار است.

فروش روغن ترمز زرد آلتیما با قیمت استثنایی

مشخصات روغن ترمز زرد آلتیما

مشخصات روغن ترمز زرد آلتیما رنگ روغن ترمز موضوعی حساس و یکی از مواردی است که بسته به اینکه چه برندی را خریداری می کنید متفاوت است. هنگامی که لنت های ترمز خود را عوض می کنید یا فقط یک بررسی کلی از مایعات خودرو خود انجام می دهید ، حتما به مایع ترمز خود توجه کنید.

بیایید نگاهی بیندازیم به برخی مشخصات روغن ترمز آلتیما:

روغن ترمز در چه رنگ هایی وجود دارد؟

هنگام خرید روغن ترمز زرد آلتیما، تقریباً رنگ زرد آن کاملاً واضح است. اگرچه نمی توانید انتظار داشته باشید که این رنگ به مدت پنج سال باقی بماند ولی وقتی به مخزن ترمز نگاه می کنید ، باید تا حدودی روشن باشد.

تصویر زیر نمونه ای عالی از آنچه مایع ترمز شما نباید باشد به نظر می رسد.

این روغن حداقل برای پنج سال یا بیشتر تغییر نمی کند. رنگ این روغن بسیار تیره و شبیه روغن موتور استفاده شده نیست. با استفاده از مایعات ، مانند روغن موتور تیره تر و تیره تر می شود. هر روغنی با رنگ قهوه ای تیره تا سیاه یک روغن ترمز بد است.

اگر رنگ سیال ترمز شما تاریک است چه باید کرد؟

هنگامی که رنگ روغن ترمز تغییر می کند ، به معنای این است که از سیستم ترمز آلودگی ها را جمع کرده است و حتی مقداری آب جذب کرده است.

در شرایطی که ترمز معمولی است ، این مسئله خیلی مهم نیست ، اما اگر ترمز شدید انجام دهید ، متوجه می شوید که ترمزهای شما مانند گذشته کار نمی کند و حتی ممکن است  ترمز کلا کار نکند. روغن ترمز زرد آلتیما از این مشکل جلوگیری می کند.

روغن ترمز تیره به طور کلی باعث ایجاد خسارت زیاد نخواهد شد اما در طولانی مدت می تواند باعث بدتر شدن مهر و موم های لاستیکی در سیلندر اصلی و کالیپر شود. هنگامی که این اتفاق بیفتد ، مایع ترمز نشت می کند و سیستم ترمز شروع به خرابی می کند.

در حین انجام کارهای معمول خود ، حتماً رنگ روغن ترمز خود را بررسی کنید تا ببینید آیا به تعویض نیاز دارد یا خیر.

در شرایط رانندگی عادی ، روغن ترمز شما باید بین دو تا پنج سال بدون نیاز به تعویض سالم بماند. در شرایط ترمز سنگین ممکن است نیاز به تغییر روغن ترمز را تسریع کند.

قیمت خرید عمده روغن ترمز زرد آلتیما

قیمت خرید عمده روغن ترمز زرد آلتیما ترمز شما یکی از مهمترین اجزای سازنده وسیله نقلیه شماست. چرا باید به طور منظم روغن ترمز خود را بررسی کنید؟

هرچه بیشتر از ترمز خود استفاده کنید ، بیشتر لنت های ترمز خود را ضعیف می کنید. در نتیجه سطح مایع ترمز شما کاهش می یابد زیرا مجبور است فاصله را برای فشار بیشتر پیستون کولیس جبران کند. بنابراین ، مهم است که به سطح سیال ترمز خود توجه کنید.

برای خرید عمده روغن ترمز زرد آلتیما و همچنین باخبر شدن از قیمت آن می توانید سفارش خود را به طور مستقیم از کارخانه به صورت حضوری و یا اینترنتی ثبت کنید و یا از عمده فروشان روغن ترمز زرد آلتیما خرید کنید.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید