مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش روغن ترمز فومن با قیمت ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های روغن ترمز فومن ارائه انواع روغن ترمز فومن ارزان

روغن ترمز که جزو موارد مصرفی بسیار مهم در خودرو به حساب می رود به عنوان یک محرک در خودرو استفاده می شود که کار و وظیفه آن به راه انداختن سیستم ترمز می باشد یا به طور دقیق تر اجزای مربوط به سیستم ترمز را به حرکت در می آورد تا سیستم ترمز خودروی شما عمل کند.

به همین منظور در اصطلاح به روغن های ترمز خودرو سیال هیدرولیک نیز گفته می شود، که در ادامه با روغن ترمز فومن ارزان قیمت آشنا می شویم.

فروش روغن ترمز فومن با قیمت ارزان

ویژگی های روغن ترمز فومن

ویژگی های روغن ترمز فومن در اینجا می خواهیم ویژگی های روغن ترمز را برایتان بیان کنیم. از آنجایی که اکثر خودرو سواران می دانند بهترین برند روغن ترمز در بازار ،روغن ترمز فومن می باشد که این روغن ترمز قابل اعتماد ترین روغن برای سیستم ترمز خودرو سواران می باشد.

از جمله ویژگی های بارز روغن ترمز فومن را می توان موارد ذیل معرفی کرد:

  • مناسب بودن برای خودروهای هیدرولیک
  • سازگاری بالا داشتن
  • نقطه جوش مناسب و بالا داشتن
  • داشتن عملکردی فوق العاده

البته از ویژگی های فوق العاده روغن ترمز فومن می توان به سازگار بودن این روغن با فلزات و پلاستیک نام برد که به هیچ عنوان باعث خوردگی در قسمت های مختلف سیستم کلاچ و ترمز نمی شود و همچنین به فلزات و پلاستیک های موجود در خودرو آسیبی نمی رساند.

از آنجایی که روغن ترمز فومن دارای نقطه جوش بالایی می باشد ازاین منظر جزو بهترین ها در بازار می باشد و همچنین باید بدانید که این روغن ترمز دارای سه استاندارد بین المللی و یک استاندارد ایرانی می باشد که به همین منظور در بازار رقابت خود را بالاتر از دیگر روغن های ترمز نگه داشته است.

ارائه انواع روغن ترمز فومن ارزان

ارائه انواع روغن ترمز فومن ارزان حال با توجه به تمام ویژگی های مثبت ذکر شده در مورد روغن ترمز فومن می خواهیم انواع روغن فومن را به شما ارائه دهیم. روغن ترمز های فومن که به رنگ های زرد و آبی می باشند که برای نام گذاری آنها از اصطلاح DOT استفاده می شود که این اصطلاح مخفف شده یک استاندارد آمریکایی می باشد.

که برای انتخاب یکی از این روغن ها باید به سیستم ترمز خودروی خود نگاه کنید و در کل به راهنمای خودرو باید مراجعه شود. این دو مدل روغن ترمز یعنی زرد و آبی هیچ برتری ای نسبت به یکدیگر ندارند و تنها تفاوت آنها در نقطه جوش آنها می باشد که روغن زرد رنگ با نماد Dot3 معرفی می شود و دارای درجه جوش ۲۰۵ می باشد و روغن آبی رنگ که با نماد Dot4 و دارای نقطه جوش ۲۳۰ درجه می باشد.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید