مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش سیستم هیدرولیک گیربکس اتوماتیک اصلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهمترین شاخصه های هیدرولیک اتوماتیک اصلیمرکز خرید سیستم هیدرولیک اتوماتیک اصلی خودرو

هیدرولیک علمی است که در آن با بهره گیری از مایع،  سه اصل تولید ، انتقال و تبدیل نیرو، تحت فشار انجام می شود.

اولین اتومبیل ها فقط گیربکس دستی ارائه می دادند ، که در اصل مشابه با وسایل نقلیه سبک تغییر امروزی بود. این خودروها محرک دو چرخ دنده جلو و یکی در عقب بودند  که از طریق یک سری پدال ها به موتور وصل می شدند. اما با پیشرفت صنعت و زیاد شدن ترافیک ، مهندسان شروع به جستجوی راهی کردند تا خودرو بطور خودکار از یک چرخ دنده به دنده دیگر تغییر یابد. طراحان ده ها سال را در کامل کردن گیربکس اتوماتیک مدرن صرف کردند. گیربکس هیدرولیک اتوماتیک اصلی نیز برای کامل کردن و ارتقای عملکرد  اتومبیل شما مناسب است.

فروش سیستم هیدرولیک گیربکس اتوماتیک اصلی

مهمترین شاخصه های هیدرولیک اتوماتیک اصلی

مهمترین شاخصه های هیدرولیک اتوماتیک اصلی هیدرولیک اتوماتیک اصلی یکی از مهمترین نوآوری ها در تاریخ خودرو بود. این اولین سیستم اتوماتیک نبود ، اما اولین موردی بود که واقعاً کار کرد ، و موفقیت چشمگیر تجاری به همراه داشت.

مهمترین تغییرات و پیشرفت ها در طراحی گیربکس هیدرولیک اتوماتیک اصلی تا به امروز ، تعداد انتقال دنده های رو به جلو در حال حاضر و سوئیچ از کنترل مکانیکی به عملیات انتقال الکترونیکی کنترل شده است. 

مهم ترین شاخصه هیدرولیک اتوماتیک اصلی این است که با کمترین صرف نیرو می تواند بیشتری انرژی را منتقل کند و حداکثر کارایی را ارائه دهد.

سیستم هیدرولیک اتوماتیک اصلی باعث می شود راننده از لزوم تغییر دنده ها به صورت اتوماتیک استفاده کند. و با استفاده از کامپیوتر گیربکس برای تغییر دنده. کلاچ را از طریق ابزار الکترو هیدرولیکی کنترل می کند و به آن فشار می آورد و کلاچ و فرآیند تغییر را اتوماتیک می کند. امکان جابجایی چرخ دنده ها به صورت دستی ، غالباً از طریق گیرنده ها در برخی از گیربکس های اتوماتیک نیز وجود دارد.

قدرت بسیار بالای آن، دقت عمل،ا امکان کنترل و تنظیم بسیار دقیقا، امکان حرکت  یکنواخت و هماهنگ آن،  روند کار نرم و آرام و امکان تغییر جهت با سرعت، عملکرد مطمئن و صحیح و کم بودن صدا از مزایای دیگر سیستم هیدرولیک اتوماتیک است

 

مرکز خرید سیستم هیدرولیک اتوماتیک اصلی خودرو

مرکز خرید سیستم هیدرولیک اتوماتیک اصلی خودرو خرید سیستم هیدرولیک اتوماتیک اصلی خودرو امروزه مانند بسیاری از دیگر محصولات به صورت اینترنتی کاملا امکان پذیر و مقرون به صرفه است.

همچنین این محصول را می توانید از مراکز فروش لوازم خودرو تهیه کنید.

به یاد داشته باشید نوع اصلی و مطمئن این محصول می تواند تا مدت ها خیال شما را از این سیستم خودرو تان راحت کند و به اتومبیل شما برای عمر طولانی تر و استهلاک کمتر کمک کند.

ما نیز می توانیم در این زمینه به شما خریدار گرامی مشاوره کارآمدی را ارائه دهیم تا مناسب ترین محصول را انتخاب کنید.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید