مجموعه… شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع روغن ترمز شرکتی در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

استاندارد های روغن ترمز شرکتیفروشنده روغن ترمز شرکتی

قیمت روغن ترمز شرکتی بسته به شرکت تولید کننده متغیر می‌باشد. این روغن‌های شرکتی از قیمت بسیار مناسب‌تری برخوردارند و همانطور که از نام آنها پیداست برای ترمز خودرو کاربرد دارند و باعث بهبود عملکرد ترمز و روان‌تر شدن پدال ترمز نیز می‌شوند. قیمت انواع روغن ترمز شرکتی در تهران

استاندارد های روغن ترمز شرکتی

استاندارد های روغن ترمز شرکتی خریدار روغن ترمز برای تهیه یک روغن ترمز مناسب و با کیفیت می‌بایست نکات مهمی را در نظر بگیرد. نکاتی مانند شرکت تولید کننده و استاندارد بودن روغن ترمز تولیدی آن شرکت. روغن ترمز که در اصل مایع ترمز است ولی به اشتباه روغن ترمز نامیده می‌شود از اهمیت بالایی برخوردار است. اغلب ما چندان به تعویض به موقع روغن ترمز بها نمی‌دهیم و تنها به این نکته بسنده می‌کنیم که نگذاریم سر روغن ترمز خالی بماند و هر از چند گاهی مقداری روغن ترمز به روغن قبلی خودرو اضافه می‌کنیم در صورتی که این بسیار کار اشتباهی است. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های که یک روغن ترمز استاندارد باید دارا باشد قابلیت عدم جذب رطوبت است. اما در گذر زمان این قابلیت به مرور به علت‌های مختلف از بین می‌رود و روغن به دلیل جذب رطوبت قابلیت هیدرولیکی خود را از ست می‌دهد و می‌تواند در سرعت‌های بالای خودرو که منجر به ایجاد حرارت در روغن ترمز می‌شود، عملکرد خوبی نداشته باشد و باعث بروز حادثه‌‌ای شود. پس لزوم به تعویض روغن خودرو در فواصل معین که بر اساس نوع خودرو و روغن استفاده شده در آن مشخص می‌شود از ضروریات است. استاندارد روغن ترمز به دلیل اهمیت بالایی که در امنیت خودرو دارند همه ساله در راستای بهبود کیفی روغن‌های ترمز دستخوش تغیرات می‌شوند تا روغن‌های تولیدی از کیفیت بالاتری برخوردار باشند. این استانداردها که بر اساس استاندارد روز کشور‌های اروپایی تعیین می‌گردند امروزه و بر اساس آخرین تغیرات به استاندارد DOT4 شناخته می‌شوند. روغن‌های که از این استاندارد برخوردار باشند از برترین روغن‌های ترمز تولید شده هستند. 

فروشنده روغن ترمز شرکتی

فروشنده روغن ترمز شرکتی متاسفانه امروزه در بازار فروش روغن‌های ترمز به علت‌های متفاوت از جمله حاشیه سود بالا، روغن‌های ترمز تقلبی و بی‌کیفیت بسیار زیاد شده است. این روغن‌ها از قابلیت عدم جذب رطوبت برخوردار نیستند و با توجه به جذب رطوبت باعث خسارات جبران ناپذیری می‌شوند. از این رو بسیار اهمیت دارد که روغن‌های ترمز از محل‌های معتبر خریداری شوند. در این سایت فروشنده ترمز شرکتی با ارائه روغن ترمز‌های استاندارد و شرکتی سعی نموده تا آرامش خیال را از بابت استاندارد بودن و اصلی بودن روغن‌های خود به خریداران اعطا نماید. این فروشگاه انواع روغن‌های ترمز شرکتی مناسب تمام خودروها را در خود گرد آورده است. 

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه… شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید