مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید روغن ترمز فومن زرد در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع روغن ترمز فومن زرد کدام اند؟فروشگاه عرضه روغن ترمز فومن زرد

روغن ترمز فومن زرد توانسته در بازار رقابتی امروزه سهم خوبی را در اختیار خود بگیرد. روغن ترمز فومن با توجه به کیفیت و قیمت مناسب و عرضه به میزان نیاز بازار به خوبی بین خریداران این روغن‌ها جای خود را باز نموده است. قیمت خرید روغن ترمز فومن زرد در بازار

انواع روغن ترمز فومن زرد کدام اند؟

انواع روغن ترمز فومن زرد کدام اند؟ روغن ترمز‌ها نقشی اساسی و کلیدی در عملکرد صحیح ترمز خودروها ایفا می‌کنند. این روغن‌ها بر اساس استاندارد‌های خاصی تولید می‌گردند و بسته به نوع خودرو نیز متفاوت هستند. از خصوصیاتی که در استاندارد‌ها نیز دیده شده است قابلیت عدم جذب رطوبت توسط روغن ترمز است. در صورتی که روغن ترمز رطوبت داخل سیستم ترمز ماشین را جذب نماید هم باعث سایش قطعات خودرو می‌شود و هم قدرت عملکرد خود را به مرور زمان از دست خواهد داد. البته تمامی روغن ترمز‌ها به مرور زمان قابلیت عدم جذب رطوبت را به علت ایجاد اصطکاک از دست می‌دهند و این درست همانجایی است که می‌بایست اقدام به تعویض روغن ترمز کرد. استاندارد روغن ترمز خودرو که توسط دپارتمان حمل و نقل آمریکا عنوان شده است با نام DOT شناخته می‌شود و در استاندارد‌های DOT4، DOT3 و غیره ارائه شده است. اعداد جلوی نام این استاندارد‌ها به میزان گرانروی روغن مرتبط است. روغن ترمز فومن زرد با استاندارد DOT ۳ تولید شده است که دارای نقطه جوش ۲۰۵ درجه سانتیگراد است. نوع روغن ترمز مصرفی هر خودرو در دفترچه راهنمای آن توسط شرکت سازنده قید شده است و می‌بایست از همان روغن استفاده نمود. بهتر است که از نوع‌های دیگر روغن ترمز استفاده نشود و یا با یکدیگر مخلوط نگردند چرا که می‌تواند باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری شود. متاسفانه هستند اشخاصی که در مدت زمان‌های مشخص که نیاز به تعویض روغن ترمز می‌باشد این کار را انجام نمی‌دهند و فقط به اضافه نمودن روغن ترمز جدید به روغن قلی می‌نمایند که این امر نیز اصلا صحیح نمی‌باشد و حتی می‌تواند به خالی شدن ترمز در سرعت‌های بالا نیز گردد. 

فروشگاه عرضه روغن ترمز فومن زرد

فروشگاه عرضه روغن ترمز فومن زرد امروزه با مراجعه به فروشگاه عرضه روغن با انواع مختلفی از روغن‌ها روبه رو می‌شویم که در صورت نداشتن اطلاعات کافی شاید نتوانیم روغن مورد نیاز خود را به درستی انتخاب نماییم. ما در صحبت‌های بالا سعی نمودیم تا حدودی راهنمایی‌های لازم را ارائه نماییم ولی اگر همچنان در انتخاب خود تردید دارید می‌توانید از طریق بخش فروش همین سایت و ارتباط با کارشناسان روغن ترمز مورد نیاز خود را انتخاب و در صورت تمایل ثبت سفارش دهید. در این فروشگاه انواع روغن ترمز فومن با قیمت‌هایی مناسب در اختیار خودرو داران قرار می‌گیرد. 

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید