مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش روغن ترمز آلتیما

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع روغن ترمز آلتیما ایرانی تولید کننده روغن ترمز آلتیما در کشور

سیستم ترمز یک وسیله نقلیه یکی از مهمترین بخشهایی است که اگر درست کار نکند جان افراد داخل آن را با خطر جدی روبرو می کند. اگر ماشین حرکت نکند یا درست حرکت نکند، خیلی راحت قابل تشخیص است و قبل از ایجاد خطر امکان رفع آن وجود دارد. اما اگر سیستم ترمز کار نکند در هنگام حرکت با سرعت، کنترل وسیله از دست راننده خارج شده و عواقب بدی در پی خواهد داشت. اما چیزی که تمام اجزای یک سیستم ترمز را کنار هم نگه می دارد و به کار می گیرد روغن ترمز است. قصد داریم با یک برند روغن ترمز به نام روغن ترمز آلتیما بیشتر آشنا شویم.

قیمت فروش روغن ترمز آلتیما

انواع روغن ترمز آلتیما ایرانی

انواع روغن ترمز آلتیما ایرانی کارخانه تولیدی روغن ترمز آلتیما یکی از برندهای باکیفیت و نام آشنای صنعت روغن ترمز است که انواع محصولات روان کننده سیستم خودرو از جمله روغن ترمز را با مواد اولیه درجه یک و تحت استانداردهای بین المللی تولید می کند.

انواع روغن آلتیما با کاربردهای گوناگون و بسته بندی در اندازه های مختلف تولید شده و عرضه می شود که از آن جمله می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • روغن ترمز آبی
  • روغن ترمز زرد

روغن ترمز آبی دارای نقطه جوش مخصوص به خود است که در حالت تعادلی حداقل ۲۵۰ درجه سانتیگراد است. همچنین اگر در محیط فلزی قرار بگیرد حالت خوردگی ایجاد نمی شود‌. 

روغن ترمز زرد هم نقطه جوش ۲۳۰ درجه سانتیگراد در حالت تعادلی دارد. از ویژگیهای دیگر این نوع روغن ترمز این است که در دماهای جوش بالا خاصیت خود را از دست نمی دهد و حالت پایدار خود را حفظ می کند.

انواع روغن ترمز آلتیما را می توان برای هر نوع خودرو، از جمله خودروهای سبک و سنگین به کار گرفت. به دلیل استانداردهایی که در تولید این روغن ترمزها به کار گرفته شده، در سرعتهای بالا که باعث افزایش دمای ماشین شده و تغییراتی در سیستم ترمز به وجود می آید، خودرو همچنان می تواند بدون عیب ترمز بگیرد و در زمان و مسافت مورد نظر توقف کند. 

تولید کننده روغن ترمز آلتیما در کشور

تولید کننده روغن ترمز آلتیما در کشور تولید روغن ترمز یکی از زیر مجموعه های صنعت پتروشیمی است. با توجه به اینکه کشور ما از لحاظ ذخایر نفت در موقعیت استثنایی در سطح جهان قرار دارد، به طبع محصولات پتروشیمی یکی از عوامل ایجاد رونق در صنعت نفت حساب می شود تا مجبور به فروش نفت به شکل خام برای درآمد زایی در کشور نباشیم.

مراکز تولید کننده روغن ترمز هم از جمله صنعتگران پرتوان کشور هستند که اقدام به تولید انواع روغن ترمز از جمله روغن ترمز با برند آلتیما کرده و آن را روانه بازار داخلی و خارجی می کنند.

برای کسب هرگونه اطلاعات تکمیلی در مورد روغن ترمز آلتیما می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق قسمت تماس در همین سایت ارتباط برقرار کنید و از راهنمایی‌ و مشاوره برخوردار شوید.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید