مشاوره و سفارش

انواع روغن ترمر و موتور خودرو

1. روغن موتورهای بنزینی
2. روغن موتورهای دیزلی
3. روغن های صنعتی
4. روغن های دنده خودرو
5. روغن های پایه

انواع فیلتر هوا و روغن

روغن های انتقال نیروی دستی :روغن دنده روانکاری است که به طور خاص برای موارد تبدیل و انتقال دیفرانسیل ها در اتومبیل ها و کامیون ها و ماشین آلات دیگر ساخته شده اند. روغن دنده دارای ویسکوزیته بالا برای حفاظت بهتر چرخ دنده ها می باشد و معمولا با بوی گوگرد همراه است. ویسکوزیته بالا روانکاری کل زنجیره چرخ دنده ها را تضمین می کند، اغلب روانکارها برای دیفرانسیل ها و گیربکس های دستی روغن های دنده هیپوئیدی هستند. این روغن دنده ها شامل افزودنی های فشار بالا، افزودنی های ضد سایش جهت مقابله با عملکرد کشویی چرخ دنده های مخروطی هیپوئیدی هستند.

انواع گریس و لوازم جانبی

گریس پایه کلسیم و گریس پایه لیتیم

محصولات جانبی شامل انواع مکمل های روغن، انواع روغن ترمزها، انواع روغن های فرمان و غیره میباشد. که همگی در انواع ظرفها و حجم های مختلف قابل عرضه میباشد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
گریس-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن موتور-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن ترمز-سفارشیموجودتماس بگیرید
ضد یخ-سفارشیموجودتماس بگیرید
فیلتر هوا-سفارشیموجودتماس بگیرید
صافی بنزین-سفارشیموجودتماس بگیرید
فیلتر روغنسفارشیموجودتماس بگیرید
فیلتر کابینسفارشیموجودتماس بگیرید
آب رادیاتورسفارشیموجودتماس بگیرید
هیدرولیک روغنسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

rgergergergeg@

اینستاگرام

egrregregegrr @

ایمیل

egergergerggeg@gmail.com

درباره ما :

شرکت تولیدی و بازرگانی … با توجه به لزوم وجود مجموعه ای متخصص و علمی در صنعت روانکار کشور پا به عرصه این صنعت نهاد. این مجموعه از آغاز کار،سعی بر تولید محصولاتی بر پایه اصول علمی،بهترین کیفیت،رقابت با تولیدات روز دنیا داشته است و به همین جهت با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت درجه یک کوشیده است تا عمر مفید محصولات خود را همگام با ویژگی قیمت مناسب و سازگاری با محیط زیست افزایش دهد. در تولیدات محصولات بازرگانی … نکته”ایجاد آرامش و اطمینان در مصرف کننده “مد نظر قرار داده شده است و به همین دلیل مواد اولیه مرغوب و درجه یک برای تولید محصولات انتخاب گردیده است. این واحد با بهره گیری از متخصصین مجرب و کار آزموده تلاش می کند تا با افزایش بهره وری فعالیت ها،ایجاد نوآوری تکنولوژیکی،تولید و عرضه محصولات به روز و در نتیجه ارائه خدمات علمی و تخصصی به سایر واحدهای فعال در صنعت روانکار،گامی مهم در راستای تحقق اهداف عالی شرکت بردارد.برند

مدیر مجموعه برند شما

مدیر سایت

Call Now Buttonتماس بگیرید